"Svatba by neměla být diskotékového charakteru. Měla by naopak být nezaměnitelnou událostí, která nesplyne s dalšími diskotékovými večery,
které novomanželé mohou se svatebními hosty prožít kdykoliv jindy a jinde."
svatební DJ
DJ MLN
agentura IN the Music

REFERENCE

a další neméně důležité společnosti a organizace

Svatební DJ - ohlasy a poděkování

"Za nás a všechny svatební hosty děkujeme agentuře In the Music a panovi Kundrátovi emoticon. Profesionální a přátelský přístup, parádně zvolená hudba přes oběd, večerní zábavu a tanečky až do rána. Měli jsme ho už od obřadu až do rána a byl prostě skvělý"
Romana Houštěková
15.10.2019
"Rada bych touto formou moc podekovala hudebni agenture "IN the Music" a to konkretne panu Kundratovi a jeho kolegovi Davidovi, ktery si kvuli nam zkratil dovolenou, aby nam minulou sobotu tj.24.8.19 hral na svatbe. S vyberem pisnicek jsme byli nad miru spokojeni a dobre se bavili. Takze za nas davame 1 a vrele doporucujeme, jsou to opravdu profesionalove a je znat, ze uz to maji vse zmaknute."
Zuzana Lidáková
29.08.2019
Agentura IN the Music - skvělá komunikace jak před tak i během svatby, DJ Kundrát je i skvělý uvaděč, mimo to, že dodržel zadaný repertoár tak i dokázal improvizovat a přizpůsobit vše situaci. Nelitujeme výběru a vřele doporučujem, byli jsme moc spokojení!
Lucie Loiblová
22.07.2019
"Hrozně moc chválím pana Kundráta a přístup agentury. Domluva úžasná, bezproblémová. Výběr hudby byl podle našich představ, naprosto skvěle jsme se bavili, všichni tančili. A to se manžel dušoval, že nebude tančit, že to neumi a jak tančil:) Party jak má být . To že stihl DJ u svoji práce zabavit i zapojit do akce špunta, který mu pomáhal s osvětlením ani nemluvím, úžasný. Moc sympatický člověk, ktery svoji práci dělá na profesionální úrovni s lidským přístupem a darem a i zkušenostmi odhadnout vše tak, aby se každý bavil. Na svatbě si ho všichni pochvalovali a my ještě jednou za vše děkujeme!! Moc doporučujeme, rozhodně neváhejte se na agenturu obratit. Manželé Židakovi"
Lucie Lapková
04.06.2019
Naše hodnocení - bylo to prostě výborné. Moc jsme si to díky Vám užili. Na svatbu jste dorazil včas, vkusně oblečen, hrál jste přesně podle našich představ a domluvy a bylo super i to, že jste vždy přizpůsobil hudbu osazenstvu, které se zrovna nacházelo na parketu. Například dětem. Všichni si Vás pochvalovali. Podle mne bylo vše na jedničku!
Otakar Varhaník
09.03.2019
"Tak já přidávam reference na DJ Kundráta. Měli jsme ho na svatbě a velká spokojenost, s komunikaci - rychle, stručně a jasně. Dokonce nám i část svatby zvládl odmoderovat. Měla jsem jistotu, že kdyby onemocněl, tak nezůstane svatba bez hudby, zajistí záskok. Hrál podle našich představ a protože už má za sebou spousty svateb, tempo hudby přizpůsobil aktuální zábavě. Za mě, doporučuji."
Markéta Jurečková
13.12.2018
Před tím, než jsme oslovili Vás (resp. Vaši agenturu), tak jsem oslovila ještě dva jiné DJ-e. Přístup se nedá srovnat. Oslovení DJ-ové nám neposkytli v podstatě žádné informace a když, tak jenom velice zmatené. Proto jsme hledali dál... Náhodou jsme narazili na Vás. Již od prvního emailu jsme měli pocit, že přesně víte, co potřebujeme vědět, co si musíme upřesnit a na co je ještě čas... Velice promyšlený nám přišel formulář, který nám by zaslán v ideální dobu (cca 3 týdny před svatbou). V něm byla možnost upřesnit detaily, popsat přání a jiné věci kolem samotné svatby, organizace, hudby a pod. Všeho, co bylo napsáno jste se pak i příkladně držel. Moc jsme ocenili, že jste další přání svatebčanů akceptoval a v případě nějakých (žánrových nesrovnalostí) obracel na nás. Svatebčane byly v závěru večera (resp. v ranních hodinách) tak utancování, že ani nenamítali když se hudební produkce ukončila.
Alena Bodnarová
29.09.2018
Se službami "IN the Music" jsme byli spokojeni, produkce byla kvalitní, taktéž moderátorská komunikace s hosty, děkujeme. Organizace rychlá i přes dodávání informací z naší strany na poslední chvíli. Přejeme mnoho dalších zájemců o Vaše služby.
Lucie Fialová
14.09.2018
Služby agentury považuji za velmi profesionální a vstřícné vůči objednavateli. Domluva probíhala telefonicky a posléze dotazníkem. S průběhem jednání jsem byl velmi spokojen. Následná realizace objdenávky, tj. dostavení DJ na dané místo ve smluveném čase, délka hudební produkce byla plně v rozsahu sjednané objednávky. Hudba byla vhodně volena DJ s ohledem na věkový průměr dané společnosti. Repertoár byl ponechán plně na uvážení DJ. Krom hudební produkce velmi pozitivně hodnotím i průběžné moderování svatebního veselí a skvělou kooperaci s osobou pověřenou koordinací her a dalších aktivit.
Lukáš Kryštof
31.08.2018
S DJ jsme byli maximálně spokojeni. Vyhověl každému našemu přání a roztančil všechny věkové kategorie. Spoustu známých se nás ptalo odkud DJ je a kde jsme na něho narazili :) Děkujeme mockrát za to že náš den udělal ještě krásnější.
Zdeněk Ševčík
18.08.2018
"S produkcí DJe jsme nadmíru spokojeni. I s těžkým zadáním (slovenské publikum) si dokázal se ctí poradit a zabavit hostí napříč všemi věkovými skupinami. Ještě teď, 4 měsíce po svatbě, hodnotí hosté svatbu slovy "Super bolo! Všetci sa bavili, DJ bol perfektný!". A to je pro nás to nejdůležitejší. Od DJe člověk čeká, že zabaví hosty, ne novomanžele. A to se povedlo bravurně. Rozhodně budeme doporučovat dál."
Tomáš Štrbák
11.08.2018
Všechno bylo v pořádku. S Djem jsme byli moc spokojeni a doporučujeme jej dál :-)
Daniela Svobodová
21.07.2018
Nemám co vytknout, naopak jak komunikace přes e-mail tak na svatbě samotné bylo vše dle našich představ. DJ ktery mam hral byl skvělí, vse jsme si.domluvili a ridil se přesně dle nasi domluvy. A pokud nastala změna okamžitě nas informoval. Svatbni hosté byli rovněž spokojeni, DJ zahral kazdou písničku na přání a vydržel s námi do ranních hodin. Pokud bude treba určitě si Vaše služby objedname znovu.
Kristýna Urbanová
20.07.2018
"DJ Miloš Kundrát hrál 16.6. na naší svatbě v Dukovanech na zámku. Domluva před svatbou perfektní, odpovídal hned na emaily, s ničím nebyl problém. Dorazil v domluvenou hodinu. Během svatby výborná spolupráce se svědkem, který vše řídil a organizoval(soutěže atd..) Dobře nazvučil prostory(zámek) i osvětlení dobrý, mikrofon bezdrát bezproblémů půjčil komukoliv(výborný při větším počtu hostů a soutěžích. Skvěle dokresloval hudbou soutěže a dobrý hudební doprovod k ohňostroji. Hrál bezproblému až do rána. Vyšel ve všem vstříc. Je vidět, že se svatbami má bohaté zkušenosti a je profesionál. Doporučuji, odpadne vám jedna starost na svatbě a to hudba!"
Ladislav Sobotka
25.06.2018
"Miloš nám zvučil obřad i a celou odpolední a večerní zábavu. Komunikace byla naprosto bezproblémová, vyhověl našim požadavkům a vše trpělivě vysvětloval :) Zábava nám rozhodně nevázla."
Jana Vavříková
12.06.2018
Vše proběhlo v pořádku a bez problémů. DJ přijel včas a byl naprosto samostatný a nenáročný, co se týká příprav, zároveň byl velmi milý, slušný a ochotný vyhovět našim drobným požadavkům či změnám, které vyplynuli z průběhu odpoledne. Hudbu, kterou jsme požadovali, měl perfektně připravenou, a zbytek co hrál dle svého výběru, byl dle mého názoru vybraný velmi vhodně, protože taneční parket byl neustále plný. Náhodou jsme se s ním potom setkali ještě na jiné svatbě v září, a i zde jsem měla stejně dobrý dojem z jeho služeb a přístupu. Co se týká komunikace s agenturou před samotnou svatbou, tak nemůžu nic vytknout. Sice se mi ze začátku přístup v podobě vyplňování mnoha dotazníků a informací zdál trochu neosobní, a bylo toho na vyplnění opravdu hodně, ale ve výsledku to přineslo své ovoce a chápu, že v tom množství klientů to jinak nejde. Takže díky této dobré, rychlé a podrobné komunikaci potom mohla hudební produkce na naší svatbě proběhnout bez nejmenších komplikací. Opravdu bylo vše výborně připravené přesně podle našich představ a požadavků! Moc děkujeme a určitě budeme vaši agenturu doporučovat dále! Katka a Karel Kobelkovi
Karel a Katka Kobelová
26.05.2018
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší agentuře za výborné služby na naší svatbě 22.7.2017. Jako DJ byl pan Miloš Kundrát vynikající profesionál, který umí svou práci odvést perfektně. Nejen, že byl velmi vstřícný našim nápadům a zahrál cokoliv nás napadlo, tak byl i ochotný uvádět naše svatební hry. Umožnil také karaoke a hosté se celý večer výborně bavili. Vřele doporučujeme!!
Jana Beránková
22.07.2017
Naši svatbu jsme plánovali dva roky a chtěli jsme mít vše perfektní. Jedním z důležitých faktorů, aby se svatba vydařila, je i hudba, která doprovází celý den. Skutečně pečlivě jsme zkoumali nabídku na trhu, oslovili jsme mnoho společností, nechali si vypracovat cenové nabídky a vyměnili si pár zpráv. Rozhodli jsme se nakonec pro Vaši firmu, která i při těchto organizačních začátcích působila velice profesionálně a dokázala vyhovět našim požadavkům. To stejné platilo i pro samotný svatební den – pan DJ si své přístroje (včetně osvětlení) nachystal naprosto tiše, nikoho nerušil a byl perfektně připravený, vhodně do playlistu zakomponoval desítky našich oblíbených skladeb, které jsme mu dopředu poskytli, ale také dokázal splnit všechna přání našich hostů, od Duhové víly přes kapelu System of a Down :) Ochotně se zdržel dvě hodiny nad rámec domluveného času, odmoderoval svatební tombolu, uvedl novomanželský tanec. Ze zkušeností z jiných svateb mohu skutečně říct, že jsme se pro Vaši společnost rozhodli správně, protože hosté i my jako novomanželé jsme se bavili. Jako perličku na závěr, dokazující smysl pro humor pana DJ a dobrou atmosféru, kterou na svatbě dokázal spoluvytvořit, můžu zmínit, že nám jako poslední píseň zahrál Když jde malý bobr spát, na což asi už nikdy nezapomeneme:) Zpětně hodnotím naše rozhodnutí zvolit na svatbu dj z Agentury In the Music jako velmi šťastné a rozhodně bych ho neměnila.
Klára Katolická
07.07.2017
S DJ a celou agenturou jsme byli na naší svatbě velmi spokojeni, nejen že vyšel vstříc co se našich požadavků před svatbou týkalo, ale také nám pomohli sestříhat skladby na první tanec. Co se týče samotné svatby, přivezli si veškerou aparaturu, což nám ulehčilo práci. Hudba byla ideální, líbilo se nám střídání repertoáru, bylo to pestré, nemáme rádi když se hraje "v blocích" jeden druh třeba polka, ploužák... Takže nebyl problém dynamicky měnit skladby, nakonec když už zábava pokročila, hrálo se na přání což bylo skvělé. Hosté se náramně bavili a hodnotili svatbu jako jednu z nejlepších na které byli a mluvilo se o ní celé léto, k čemuž přispěl i DJ a možnost mít jeden mikrofon s přenosnou reprogednou navíc pro program svatby.
Ondřej Šváb
30.06.2018
Náš DJ byl Miloš Kundrát :) Výborná spolupráce a domluva. I když jsem byla asi mírně náročná a někdy už i asi trošku otravná se svými požadavky vždycky mi vyšel vstříc a nejen mě. Určitě doporučujeme :) ;)
Eva Jašová
24.06.2017
Byli jsme moc spokojeni, fungovalo to přesně tak jak mělo. Nevím ci jinak bych dodal.
Václav Sysel
23.06.2017
Děkujeme za hudbu na naší svatbě, o kterou se postaral přímo pan jednatel ing. Miloš Kundrát. Pokud váháte jakou hudební produkci zvolit na Vaší svatbě, můžeme Vám doporučit HUDEBNÍ AGENTURA "IN the Music". Od začátku výborný přístup a komunikace. Pan Kundrát má vstřícné a profesionální jednání. Svatební hosté chválili a dobře se bavili.
Romana Halásková
17.06.2017
DJ byl výborný, byli jsme velmi spokojeni. Velmi dobrá komunikace, zároveň hrál dle domluvených playlistů a velmi dobře odhadnul muziku dle nálady. Ohledně veškeré komunikace s agenturou jsme byli také spokojeni.
Honza Svoboda
20.05.2017
"Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne."
Kristýna Chovancová
04.04.2017
Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne.
Aneta Čermáková
01.04.2017
Na naší březnové svatbě nám hrál pan Miloš Kundrát a vše bylo perfektní. Celou dobu před svatbou s ním byla výborná komunikace, odpovídal vždy rychle, a už tenkrát jsem neměla pochyby, že vše dopadne výborně. Na svatbu dorazil přesně v domluvený čas a hrál dle našich přání i přání hostů. Spokojenost a doporučujeme.
Eva Jašová
25.03.2017
I já jsem se na základě pozitivních referencí a doporučení od mých známých rozhodla pro služby této agentury. Způsob komunikace při rezervaci našeho termínu proběhl nad očekávání rychle. Nebyl žádný problém s vyhověním námi požadovanému času. Za sebe mohu z tohoto pohledu jen doporučit, už z velmi příjemného, profesionálního a vstřícného jednání.
Michaela Raabová
10.09.2016
Na svatbe jsme měli pana Rudolfa Spicaka a největší spoojenost!Zabava se ani na chvili nezastavila a proto chvalim nejen vyber hudby, ale také pratelsky pristup. Domluva byla uplne bez problemu a splnili všechna nase praniemoticonJeště jednou dekujeme za to, ze diky vam nase svatba byla opravdu nezapomenutelna!Mohu jen doporucit!!!
Petra Zvolská
03.09.2016
Vřele doporučuji! Hrál nám pan Martin Hladík, vše proběhlo v pořádku, spolupráce výborná, komunikace s agenturou během domlouvání podrobností skvělá, rychlé a přesné odpovědi. Jedním slovem super !!!! Doporučuji kudy chodím :D
Jana Hanzlová
20.08.2016
"DJ zvládl jste skvěle naši rozlítanou svatbu, posun harmonogramu i naše přiopilé hosty dožadující se HU HU HU :) Po celou dobu jsme neměli potřebu jakkoliv zasahovat do hraní a skvěle doplnil atmosféru našeho velkého dne, závěrečná moderní současná pasáž na přání mého manžela byla perfektním rozloučení. Zároveň ochotně vypomohl naším přátelům s organizováním her a nenechal je tápat."
Lucie Žilková
12.06.2016
Na základě uváděných referencí jsme se domluvili s touto agenturou a ani v nejmenším nelitujeme. Před svatbou nám bylo vše dopodrobna vysvětleno a komunikace byla moc dobrá, neměli jsme co řešit. Cena přijatelná :) Hrál nám p. Hladík - velký sympaťák, skvělá domluva a hrál přesně, jak jsme si přáli - a to jsme přání měnili i dle situace. Dokázal zabezpečit ozvučení obřadu a vše bylo perfektní. Moc děkujeme a doporučujeme! S touto agenturou si můžete jednu "starost" proměnit v "radost" :))
Alena Kučerová a Zdeněk Adamec
11.06.2016
Chtěli bychom s manželem moc poděkovat agentuře IN the Music za skvělou večerní zábavu na naší svatbě! Už od začátku byla v panem Ing. Kundrátem skvělá domluva a vše bylo jasné :) Je to pán na svém místě, více slov asi netřeba. Určitě maximálně doporučujeme a děkujeme!!! :) P+R
Petra a Roman Měšťánkovi
21.05.2016
Tým pana Miloše Kundráta a jeho samotného můžeme jen doporučit, vyšel nám vstříc a dal nám rady, při řešení problémů s odstoupením od jiného DJ, kterého jsme měli prvně domluveného na naši svatbu (bohužel v zaří získal spoustu negativních referencí od známých (neúčast na svatbě a nudná náhrada, udajné střevní potíže, což nás znepokojilo, proto jsme museli jeho produkci zrušit. Nicméně pan Kundrát zachránil naši situaci a toho si moc ceníme. Velké doporučení zejména potom platí pro Dj Rudolfa Špičáka ;-), který hrál na naši svatbě. Komunikace a přípravy proběhly podle předběžné domluvy, Ruda dorazil v domluvený čas. Hudba byla dle našich představ a domluvy. Musím říct, že všichni svatební hosté si to patřičně užili bez negativních ohlasů.!!!! Proto jednoznačně za nás velké ANO !!!! záruka 100 % hudení spokojenosti pro vás a vaše svatební hosty!!!!!
Lubomír Šánek
10.10.2015
My také můžeme jen doporučit!!! Profesionál ve všech směrech, pokud někdy do budoucna budeme opět potřebovat DJ, určitě se zase ozveme ;)
Kateřina Smatanová
Přidávám kladné hodnocení za velmi vstřícný přístup.
Sylva Skálová
svatba 15.08.2015
Rozhodně doporučuji agenturu In the Music! Komunikace s panem Kundrátem naprosto perfektní, bleskové reakce, ochota, vstřícnost prostě tak to má být! Na svatbě nám hrál p. Hladík - velmi sympatický, zábavný, ochotný, přizpůsobivým pán - skvělá komunikace, hrál vše dle našich představ, všichni se bavili... Neměnila bych supr rozhodnutí - určitě doporučuji!! Děkujeme moc bylo to supéer :)) Dlouho na to budeme vzpomínat... Pan Hladík je jednička!! :)
Michaela (Hartmannová) Dolejší
svatba 25.07.2015
Přidávám se a doporučuji, komunikace s panem Milošem Kundrátem, byla na jedničku, všechno bylo naprosto skvělé a všichni hosté byli moc spokojeni.
Viera Michalovova
svatba 24.07.2015
Jsme velmi rádi, že jsme si na naši svatbu vybrali pana Miloše Kundráta. Od začátku až do konce s ním byla výborná komunikace, je velmi ochotný a pečlivý. Díky jeho zkušenostem nám k hudbě dal i několik rad a postřehů. Chtěli bychom Vám velmi poděkovat. Už od začátku kdy jsem Vás poprvé kontaktovala s Vámi byla skvělá komunikace. Byl jste ochotný, pečlivý a snažil se nám dát i takové informace, na které bysme pozapomněli :) Byla jsem mile překvapená, když jsme vešli do sálu a Vy už jste byl připraven, i přesto, že to pro Vás muselo být časově náročné. Toho si moc vážím. My s manželem jsme byli s hudbou moc spokojeni. Na svatbě byly různé věkové kategorie a je to určitě náročné sladit dohromady, což by člověk měl mít pochopení. Přáli jsme si, abyste hrál různé žánry, tak jak jste hrál a za nás jste to zvládl na jedničku :) Na svatbě byla úžasná atmosféra a večer i další dny potom nám kamarádi i rodina svatbu opěvovali, jak skvěle se bavili! A že si skvěle zatančili jsou důkazem i videa :) Děkujeme za to, že jste nám na svatbě vytvořil skvělé hudební prostředí, a že jsme se díky tomu mohli skvěle bavit a tančit až do rána :) Přejeme mnoho úspěchů a spokojených tanečníků.
Zuzana (Křikavová) a Michal Hamžikovi
svatba 20.06.2015
Přidávám se ke kladnému hodnocení zdejších nevěst. Kontakt na pana Miloše jsem dostala od kolegyně, která byla také velmi spokojená. Oceňujeme milý profesionální přístup i ochotu zůstat déle, než bylo domluveno. Nic není problém emoticon Určitě doporučuji!
Kateřina (Píchová) a Ladislav Knápkovi
06.06.2015
Tak přidávám čerstvou zkušenost. Nám na svatbě zahrál Miloš Kundrát. Svatebčané a my byli spokojeni - hudba byla dle našich představ s dodržením našich požadavků. Úžasně cítil náladu na parketě. Bylo-li více zamilovaných párů na parketě ve stejnou dobu, byla rychlá písnička okamžitě vystřídána hitovou pomalou skladbou. Když si lidé chtěli popovídat a odcházeli ke svým stolům, hudba se vkusně změnila v podkresovou, která nerušila při povídání. Přestože pro nás Miloš nezajišťoval ozvučení obřadu, ještě na poslední chvíli, 2 dny před svatbou, pro nás ještě udělal i ořez námi vybrané dlouhé skladby na obřad, kterou jsme dostali od jednoho interpreta.
Meggie (Kukharchuk) a Martin Karešovi
svatba 29.05.2015
Agenturu In the Music všem vřele doporučujeme! Spolupráce a komunikace s panem Milošem Kundrátem jak před svatbou, tak také v den svatby při hudební produkci byla naprosto skvělá. Velice na nás zapůsobil jeho profesionální, ale přitom lidský a milý přístup. Perfektně vybíral a kombinoval hudbu, takže si na své přišli všichni svatební hosté od dětí až po babičky. Vkusně a vtipně moderoval a tím napomohl k veselé a příjemné atmosféře a také se na výbornou zhostil moderování svatebních her a zábavy. Tímto mu ještě jednou za vše děkujeme. Svatebčané z Bohuslavic.
Kateřina Tribulová (Mejzlíková)
svatba 23.05.2015
I já se přidávám k pozitivním ohlasům, naprosto profesionální přístup pana Kundráta i jeho kolegy. Byli jsme maximálně spokojeni i s cenou a ozvučení našeho obřadu bylo bez jediné chybičky s nepopsatelně krásnou atmosférou. Jednoznačně doporučujeme :)
Nikola Heroldová
svatba 02.05.2015
Měli jsme tu čest spolupracovat s panem Milošem Kundrátem z agentury "In the Music". Výběr DJ Miloše Kundráta [MLN] pro hudební produkci na naší svatbě bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Už komunikace před svatbou byla výborná, během svatby pan Kundrát svoji profesionalitu stvrdil příjemným projevem, vhodnými komentáři různých situací během večera, skvělou domluvou a přátelským vystupováním. Všem bych jej i agenturu vřele doporučit!!! a panu Milošovi mnohokrát děkuji.
Michaela Sláviková (Prepslová)
svatba 01.05.2015
Chtěla bych touto cestou doporučit novomanželům agenturu In the Music. Díky této agentuře na naší svatbě hrál skvělý DJ Rudolf Špičák. My s manželem jsme byli velmi spokojeni s profesionálním jednáním agentury i s tím jakým způsobem dokázal Rudolf Špičák celou naši velkou rodinu cca 60 osob dostat na parket a hlavně nás nenechal odejít a to díky perfektnímu vycítění nálady tanečníků ....prostě SUPER..... SUPER ...SUPER...Všichni hosté byli naprosto spokojeni. Díky vyplnění dotazníku nám pan Špičák hrál opravdu to co se nám líbí a všechny žánry, které posloucháme. Moc děkujeme za Váš profesionální přístup a ještě jednou děkujeme panu Milanu Kundrátovi a Rudolfu Špičákovi
Erika (Balogová) a Radim Pruknerovi
svatba 25.04.2015
Chtěli bychom se ženou moc poděkovat agentuře "In the Music" za velmi profesionální přístup při organizaci hudby na svatbě. Hrál nám DJ Ruddys a byli jsme s ním velmi spokojení... Na parketu bylo stale plno lidí. Vřele doporučuji služby pana Miloše Kundráta a jeho agentury In the Music!!! Děkujeme za parádní hudbu, komentování svatební zábavy a za vytvoření radosti a úsměvů všech hostů!
Antoníčkovi
svatba 11.04.2015
Agentura In the music nás na naší svatbě nezklamala, ba naopak. Martin s Milošem rozproudili zábavu, vkusně moderovali, zapojili i vlastní nápady na oživení zábavy. Domluva perfektní, na úrovni, bez problémů. Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě je.
Martina Bořecká (Lukšová) a Antonín Bořecký
svatba 20.09.2014
Chtěla bych se s Vámi podělit o perfektní zkušenost s DJ Milošem Kundrátem. Komunikace před svatbou probíhala prostřednictvím mailu, bez komplikací jsme se na všem domluvili. Pan Kundrát je absolutní profesionál, velice milý, příjemný, ochotný a přátelský. Dokázal se strefit do nálady a chuti našich hostů, takže na parketu byly všechny věkové kategorie. Svatba se do puntíku povedla a Miloš Kundrát na tom má velký podíl. Ještě jednou moc děkujeme a vřele Miloše všem doporučujeme!!!!
Hana Zelníčková
svatba 12.07.14
Tuto agenturu doporučujeme, bez obav bych se neváhala obrátit i příště. Hrál nám Miloš Kundrát a byl velmi prijemny a ochotny, báječně komunikoval s hosty, organizační domluvy i domluvy v průběhu večera byly naprosto bezproblémové..Na svatbách a podobných akcích prostě hrát umi výborněemoticon Hudební doporovod večera oceňovali i všichni hosté, kteří si tančení užívaliemoticon Děkujeme moc.
Martina a Petr Hájkovi
svatba 11.07.2014
Přidávám pozitivní hodnocení DJ Miloše Kundráta. Veškeré domlouvání se na typu hudby a organizaci dne proběhlo bezproblémově a velmi rychle přes maily. Ozvučení obřadu bylo skvělé a hraní k večerní zábavě bylo přesně takové, aby roztancovalo naši různorodou skupinu hostů. Miloš Kundrát byl také velmi ochotný protáhnout čas hraní. Ohlasy ze svatby, že takový mejdan už dlouho nezažili, mluví za vše.
Hana Lexmaulová & Michal Smetana
svatba 28.06.2014
Strucne receno, DJ MLN je opravdu profesional a clovek na svem miste - navic i velmi sympaticky! Nemel s nami snadnou praci, protoze jsme organizovali vse ze zahranici, ale komunikace byla naprosto bez problemu. pan DJ byl spolehlivy, dochvilny, vhodne obleceny, slusny, nevtiravy, prijemny a hral nam presne podle nasich predstav. Takze ozvuceni obradu i hudba na hostine na jednicku. Cesti i italsti hoste byli spokojeni, zatancovali si jak uz dlouho ne! Dekuji za vstricnost, ochotu, pohotovou komunikaci (uvedomuji si, ze ta organizace jen pres email neni uplne snadna) a za profesionalni vykon. Jak jste videl, hoste (i my) jsme se bavili cely vecer vyborne. Ozvuceni obradu bylo taktez podle nasich predstav. Jste skutecne clovek na svem miste a jsem opravdu rada, ze jsme si vybrali pro nasi svatbu prave Vas. Ma maminka - byla ten skeptik, ktery mel strach, ze "nejaky DJ" bude cely cas mluvit do mikrofonu a poustet halasnou dunici hudbu. A potom behem vecera prisla za mnou nadsena, protoze konecne pochopila, ze to tak vubec byt nemusi.
Eliška Gambino (Hrbková)
svatba 24.05.2014
Přidávám další jak jinak než pozitivní ohlas na DJ Miloše Kundráta. Nevěsty, pokud chcete profesionála na svém místě, doporučuji tohoto DJ. Naše komunikace proběhla po e- mailech, což mi velice vyhovovalo, pár týdnů před svatbou jsme obdrželi dotazník, kde jsme mohli vyjádřit svá hudební přání. Přes mé počáteční mírné obavy, že naše ,,netančící" rodiny budou mít hudbu spíš k poslechu, se brzy rozplynuly. Tančili všichni a ještě jsme prodlužovali. Pan Miloš zahrál vše dle gusta hostů. Za všechno ještě jednou děkujeme!
Hanka a Jirka Havelkovi
svatba 17.05.2014
Pan Miloš je úžasný DJ! Na naší svatbě roztančil úplně všechny navzdory novým botám a mozolům. Měli jsme hodně mladých přátel i dědečka, ale sešli se spolu na parketu napříč generacemi. I před samotnou hostinou byl velmi ochotný a rychle odpovídal na veškeré naše dotazy. na to, že jsme si pořád rozmýšleli, zda ho posadíme ven či dovnitř, projevoval nemalou trpělivost. A nakonec se ještě nabídl, že hodí naše přátele po cestě domů do Prahy. Moc si toho vážíme. I díky němu na naší svatbu nikdo nedá dopustit. Děkujeme, Miloši!
Tereza Ševčíková (Šoljaková)
svatba 26.04.2014
Dobrý deň. Chcela by som sa s vami podeliť o skúsenosti, ktoré máme s agentúrou In the music. Už od začiatku bola komunikácia s p.Kundrátom veľmi príjemná. Nakoľko som mala na hudbu roznych žánrov a jazykovemoticon vačšie nároky, dohodli sme si osobné stretnutie, na ktorom sme sa uistili, že sme si lepšie vybrať nemohli. Pobavili sme sa o tom, akú chceme hudbu, aké sú naše oblúbené skladby... nebol problém si dohodnúť spoluprácu s koordinátorom na zábave pre hostí. Veľmi sme sa tešili, že nám na svadbu príde hrať skvelá dvojica DJov Miloš Kundrát a Martin Hladík. Čo sa ale može stať hocikomu a obzvlášť v podzimnom období, Miloš ochorel, nemohol prísť a dorazil len Martin. Aj keď nám bolo veľmi lúto, že Martin dorazil sám, splnil všetky naše očakávania, hostia sa bavili, zaznelo všetko čo sme chceli, zahral mnoho piesní na želanie... zabávali sme sa až do 4.30 rána.. Takže na záver mojho rozprávania: S agentúrou In the music, konkrétne s pánmi Milošom Kundrátom a Martinom Hladíkom, máme len tie najlepšie skúsenosti..pretože prispeli k tomu, aby sa stal náš velký deň výnimočným a preto im ďakujeme!
Gabriela Harčová
svatba 12.10.2013
Po vlastní zkušenosti, kdy nám hrál na svatbě pan Miloš Kundrát, musím říct, že tohoto DJ mohu jen a jen doporučit. Komunikace, které probíhala přes emaily, byla bezproblémová. Měsíc před svatbou jsme od DJ dostali dotazník ohledně hudby, kterou si přejeme a kterou ne. Vše z našich požadavků bylo splněno. Zahrál i všechny písničky, které jsme si vymysleli během večera. Zároveň se mi líbilo, že DJ byl oblečen tak jak se sluší ke svatbě. Pan Kundrát je opravdu profesionál a jen víc takových profesionálů.
Jitka Vaňková
svatba 05.10.2013
Musim se priznat, ze Milos nebyl nase prvni volba, ale uprimne, jsme radi, ze nas prvni vyber se choval arogantne a "namachrovane" a ze jsme pres tyto stranky na Milose narazili. Jelikoz se nachazime v zahranici, veskera komunikace probihala elektronicky a velice rychle. Milos i presto, ze nas neznal, daval velice dobre podnety, vetsinou jsme dali na jeho rady a rozhodne nelitujeme. Svatba se konala 14.9.13 ve Frenstate pod Radhostem, vse probehlo tak, jak bylo domluveno. Milos velice dobre dokaze odhadnout, co v tu a tu chvili zahrat tak, aby se vsichni bavili. Velice skromny chlapik a vyborny DJ. Meli jsme domluveno, ze zahraje do pulnoci, ale jelikoz jsme se dobre bavili, myslim, ze jeste po druhe hodine ranni, bavil ty svatebni "parmeny". Muzeme rozhodne doporucit!
Martina Matýsková
svatba 14.09.2013
"Doporučuji, vše super, skvělé vyhodnocování situace, krásně hrál...dokonce ani zatvrzelí kapelníci si nemohou vynachválit volbu dj, a to z toho byli původně velmi rozpačití. Za mě 1A!:-)"
Anna Krásenská
15.08.2013
Jsem ráda, že i já můžu přidat pozitivní referenci. Neměl to s námi DJ MLN lehké, jediné, co jsme jakž takž vybrali byla píseň pro novomanžele a pro tanec nevěsty s tatínkem. Požádal nás alespoň o preferované žánry... I přes tak strohé info se nám DJ trefil do noty! A dokonce nejen nám, ale i svatebním hostům. S manželem máme rozdílné požadavky co do hudební produkce, ale na naší svatbě to sedlo oběma a i starší generace, která nerada slyšela, že nebude hrát živá kapela, ale "nějakej dýdžej" si výběr náramně pochvalovala. Děkujeme :-)
Martina Opicová
svatba 10.08.2013
Ráda bych se s Vámi podělila o velice milou zkušenost s tímto DJ - panem Milošem Kundrátem. Vše probíhalo bez nejmenších komplikací, komunikace probíhala částečně přes telefon, ale ve většině případů přes e-mail - jsem nadmíru spokojena s jeho milým jednáním a rychlými odpověďmi na mé nekonečné otázky (děkuji!). Vyšel nám vstříc pokaždé, když jsme si něco usmysleli (a že toho nebylo málo) a pokud bylo třeba, vždy nám patřičně poradil a pomohl. Týden před svatbou jsem zjistila, že budeme potřebovat i ozvučení obřadu a pan Kundrát nám okamžitě vyšel vstříc a vše jsme doladili během pár minut. Bez jeho přítomnosti bychom si neužili tak bezproblémový průběh co se hudebního doprovodu týká. Ozvučení obřadu (zasednutí hostů, příchod nevěsty a ženicha, poobřadní hudební kulisa) a hostince proběhlo perfektně k naší naprosté spokojenosti. Kladně hodnotím i formu dotazníků, kterou předkládá ženichovi a nevěstě před svatbou - vše je jasné a můžete společně doladit hudební žánry a oblíbené interprety. Všichni jsme byli opravdu moc nadšení a spokojení (vrací se mi pozitivní ohlasy od rodiny i kamarádů), všechny věkové kategorie si přišly na své. Je nutno podotknouti, že se pan DJ umí skvěle přizpůsobit osazenstvu. 14 dní po naší svatbě jsme se zúčastnili svatby kamarádky, která měla stejného DJ a bylo moc příjemné si to užít nejen jako nevěsta, ale následně i jako novomanželka, pěkně bez starostí a už jen jako host a musím říct, že jsme byli moc a moc spokojeni a skvěle jsme si to užili. Nezbývá nám tedy, než tohoto milého pana DJ doporučit. V dnešní době je málo lidí, kteří se chovají tak profesionálně a zároveň mile a nápomocně. Vřele doporučujeme.
Marcelka a Aleš Hrdí
svatba 01.06.2013
DJ MLN jsme si objednali na základě doporučení od známých a neudělali jsme chybu. Nebyl žádný problém, komunikace před i během večera bezproblémová, hudba se nám líbila a hosté tancovali.
Jana Nováková
svatba 15.06.2013
DJ Kundrat nam hral na svatbe 25.5.. Nase zkusenosti s nim jsou vice nez pozitivni. Jednani pred svatbou i behem ni bylo naprosto bezchybne. Ozvucoval nam vse od vitani hostu, obradu, pres slavnosti obed az po vecerni zabavu. Vyhovel vsem nasim pranimi. Hral hudbu vsech zanru, aby si kazdy prisel na sve. Od spolecenskych tancu az po metal. Vtipne komentoval prubeh vecera a lakal lidi na parket. Muzeme jen doporucit.
Lucie Pavlíková
svatba 25.05.2013
Dala jsem na doporučení Vás všech, dnes už nejspíš manželek, a jsem ráda, že jsem tak udělala. Od oslovení agentury In the Music až po samotnou realizaci DJem MLNem probíhalo všechno v naprostém pořádku. Moji spokojenost s hudou a zábavou umocnili spokojení hosté. DJ se i po předchozí písemné domluvě na hudbě na místě přizpůsobil programu a přání jednotlivých hostů. Zkrátka pokud chcete, aby Vaši hosté odcházeli ze svatby s krásnými zážitky a pobaveni, doporučuji tuto agenturu.
Eliška Remudová
svatba 01.09.2012
DJ Miloše Kundrátá vřele všem doporučuji. Naprostá spokojenost nás i ostatních svatebních hostů a cena také přijatelná.
Sylvie Holubová
svatba 07.09.2012
DJ MLN nám hrál při večerní zábavě. Jeho přístup je profesionální, s předstihem jsme s ním prokonzultovali naše hudební přání a představy, takže ve svatební den už jsme mohli vše nechat na něm. Do noty se umí trefit každému, hosté jej moc chválili. Vřele doporučuji!
Lenka Lipoldová
svatba 25.08.2012
DJ Miloš byl naprosto neskutečný, dovedl rozproudit super zábavu, přijel včas, odjížděl o hodinu déle než jsme byli domluvení, pouštěl naprosté pecky, domluva s ním byla bez problémů, všechna přání plnil na počkání...Prostě můžeme jen a jen chválit a DOPORUČOVAT!!! Moc děkujeme!
Radek Müller
svatba 18.08.2012
Díky Milošovi jsme měli úžasnou párty, kdy se bavili mladí i starší, tančily všechny věkové kategorie, spousta lidí si i mohla odmoderovat a odzpívat své oblíbené písničky ... takže za nás jasná jednička s hvězdičkou a velké poděkování za skvělý večer! doporučujeme dál, kde můžeme, protože s Milošem nikdy neuděláte chybu!
Radka Sklenářová (Honcová)
svatba 16.06.2012
Přidávám se k pozitivním ohlasům na DJ pana Kundráta. Hrál na svatbě mojí sestry a teď i na mojí vlastní a musíme ho jen a jen doporučit. Výběr písní záleží na Vás, protože Vám před každou svatbou pošle dotazník, aby jste si napsali jaké máte představy. Ale nejen na pana Kundráta je spolehlivost. Asi od půlky svatebního dne nám hrál jeho kolega Rudolf Špičák a byl taky moc šikovný. Takže, bych se nebála, kdyby zrovna na vaší svatbu nemohl přijet pan Kundrát a poslal za sebe své kolegy.
Lucka Vaveřčáková
svatba 19.05.2012
Milos Kundrat spolu s kolegou Martinem Hladikem meli na starosti nasi svatbu a ukolu s zhostili perfektne. Trefovali se do vkusu uplne vsem, coz na vekove rozmezi 14-75 let je necekany vykon. I kamaradi co jsem je jeste v zivote tancovat nevidela se zvedli a chvilema tancovali, ale i kdyz se netancovalo a muzika vyborne dokreslovala atmosferu a vytvarela pohodu. Nebyl vubec znat rozdil kdy je tam pak Kundrat a kdy kolega Hladik - oba byli vyborni emoticon nam pred svatbou take poslal dotaznik, ale jelikoz jsem hudbou dost nedotcena tak jsem mu dotaznik nevyplnila a musel se s tim poprat sam bez jakychkoli preferenci od nas (vyjma asi 3 pisnicek) - a podarilo se mu to vyborne, cehoz si vazim ze vseho nejvic. Take vsechny pisnicky co si kdo vymyslel behem svatby zvladli zahrat. Byla s nimi velmi dobra dohoda, nic nebyl problem. Byli na svatbe uz od poledne a meli byt do pulnoci, kdyz jsme chteli prodlouzit jeste o hodinu, tak proste hrali dal - coz jsem take velmi ocenila.
Tereza Pěkná (Šulová)
svatba 28.04.2012
Mile ráda se podělím s naší zkušeností. DJs MLN můžu jedině doporučit a to na 100%, nebyl jediný problém, perfektní domluva po celou dobu komunikace s p. Kundrátem. S kolegou Martinem Hladíkem zahráli vše na čem jsme se domluvili, ba sami inciativně hráli jelikož jsme výběr hudby částečně nechali na nich, opravdu perfrektní zážitek, kvalitní ozvučení jak obřadu tak následné zábavy (vše krom hostiny bylo venku na louce). Hráli i na přání, taneční parket byl vždy plně obsazen, je vidět že je práce baví. Opravdu můžeme jedině doporučit. Měli jsme obřad v 13:00, přijeli cca půl hodinky dopředu, já se bála že nestihnou vybalit aparaturu, stihli a s přehledem, měli jsme ozvučený obřad, oběd a pak hráli hostům v době naší nepřítomnosti (foto) a cca od 17:00 na to opravdu šlápli a zastavili se až po 4:00. Takže u nás hráli cca 15 hodin. Domluva byla do půlnoci a pak dle zájmu svatebčanů o tancování. Všichni hosté si je chválili, o tom svědčí i fakt že si je tchán a tchýně pozvali za oslavu svých 50 narozenin, které slaví zítra. A za sebe můžu říci, že tchán je opravdu náročný a jen tak někdo/něco se mu nezalíbí a to je taky důkaz jejich profesionality a perfektního přístupu ke své práci. DOPORUČUJI !!!!!!! Ještě musím doplnit jejich velikou ochotu, vždy nalákali i netančící hosty na parket, půjčovali mikrofony pro různé srandičky a soutěže, co nám přichystali kamarádi. A jsou opravdu velmi skromní. Musela jsem je téměř nutit, aby si chodili na raut a pro pití. Nejprve se zdráhali, až mě přišlo že určitě mají sebou i sváču, ale zabrala na ně moje výhružka, že jim jídlo a pití donesu až pod nos. A to asi nechtěli, aby je obsloužila nevěsta :-)
Lenka a Martin Číhalovi
svatba 13.08.2011
Měli jsem taky na svatbě DJ MLN a můžu jen a jen doporučit. S DJ jsme se viděli poprvé až na svatbě. Domluva probíhala přes emaily a byla naprosto bezproblémová. Dohodli jsem se na všem podstatném - na žánrech hudby, kterou bychom tam rádi měli a kterou ne, na písničkách na první tanec a tanec s rodiči apod..Zbytek jsem nechali na DJ a taky na hostech, kteří si mohli zajít řict o jakoukoli písničku na přání..Moc se nám s manželem líbilo, že dokázal roztancovat všechny lidi - zatancovali si nejen mladí, ale i ti dříve narození..Všichni se prostě skvěle bavili a pořádně se "vyblbli". No prostě super, super, super.
Petra Vaverčáková
svatba 20.08.2011
S DJ MLN jsme byli naprosto spokojeni. Vyhověl všem našim přínám i požadavkům (na kterých jsme se dohodli předem prostřednictvím e-mailů), nebyl problém upravit složení hudby přímo na místě, panovala skvělá atmosféra a dokázal roztancovat dokonce i lidi, u kterých bychom nikdy nevěřili, že je někdy někdo vytáhne na taneční parket. Takže ještě jednou děkujeme za krásný svatební den a přejeme spousty dalších spokojených novomanželů.
Ivana Skoumalová (Nekulová)
svatba 27.08.2011
Mame po svadbe a musim podotkunut vsetko prebiehalo uzasne, tak ako prebiehala dohoda podotykam len pisomnou formou s panom DJ MLN (stretli sme sa prvykrat na svadbe) hudba bola fantasticka, hostia si ho velmi chvalili, my s manzelom sme popravde vobec netusili aku hudbu by sme si priali hrat vedeli sme len ze chceme zabavit hosti, a musim uznat pan DJ to dokazal. Som prekvapena kolko malo informacii sme mu dali a aj tak prisiel na to aka muzika sa nam najviac paci, tohto DJ musim len odporucit, perfektny pristup, mily, ochotny, no radost s nim spolupracovat. Este musim pripomenut velku ochotu hrat dlhsie ako bolo dohodnute, nas tym milo prekvapil.
Lucie Molitorisová
svatba 23.07.2011
Chtěla bych se přidat ke spokojeným klientům DJ MLN. Jednou jsme se osobně sešli a zbytek vyřešili po emailech. Jeho přístup byl naprosto profesionální, dokázal nám poradit a dokonale se přizpůsobil našim požadavkům. Ozvučoval nám i obřad na terase hotelu a vše bylo perfektní. Hudba během odpoledne i večera probíhala naprosto dle našich představ a přání svatebčanů. Naprosto úžasná byla i hudba k tombole a překvapení pro ženicha, která původně domluvená vůbec nebyla, ale díky improvizaci DJ se všichni skvěle bavili. Všem doporučuji!
Lucie Šlapalová
svatba 01.10.2011
V sobotu proběhl náš svatební den, a moc nás mrzí, že už je vše za námi. Odpolední-večerní zábava předčila naprosto naše očekávání. Až teď zpětně jsme si uvědomili, že se všichni lidičky dokázali skvěle bavit díky hudbě, která je základem toho, jestli se vám hosté budou bavit či nikoli. Pan Kundrát byl skvělý, zábavný a profesionální. Vyhověl každému našemu přání, roztančil každého, až nás mrzelo, že to tak rychle uteklo. Jestliže si chcete svůj den opravdu užít, mohu tohoto DJ jen a jen doporučit.
Jana Jelečková
svatba 16.07.2011
Miloši, chtěli bychom Ti se ženou poděkovat za tu sobotu. Bylo to z tvé strany absolutně profesionální, bez jakýchkoliv chyb. Byli jsme spokojeni na 200%. Dostali jsme od známých a rodiny jen dobré ohlasy, což je samozřejmě i tvoje zásluha díky perfektně odvedené práci. Strašně dobře jsme se bavili a oslavili jsme tak začátek nového života. Za nás oba můžu upřímně říct, že až se někdo bude ptát na hudební produkci, bez váhání Tě doporučíme s hodnocením 1A . Takže ještě jednou mnohokrát díky, že jsi nám ten náš první krok do manželství tak zpříjemnil.
Ondřej Jeleček
svatba 16.07.2011
Pana Kundráta jsme měli v na svatbě a bylo to úžasné!!! Vzal si s sebou kolegu, aby to klaplo na jedničku. Měli jsme jinde obřad a pak párty, takže bylo hodně převážení a vyndávání "nádobíčka". Dopředu jsme si po meilech ujasnili, co máme rádi za hudbu, dala jsem nějaké tipy a přesně ty největší pecky nám hrál od 17:00 do 02:00 hodin. Dokonce nám moderovali i tombolu. Fakt super a všema deseti doporučuji!!!!
Michaela Tesařová
svatba 25.06.2011
Chtěla bych vyjádřit svou spokojenost s Vaší hudební produkcí.
Schwendtová a Jan Dohnal
svatba 18.06.11
Přidávám ke spokojeným klientům tohoto DJ. Ozvučoval nám i obřad na hotelu a vše bylo perfektní! Večerní zábava neměla chybu a na místě nám přes internet sháněl i nesehnatelný skladby. Takže za mě určitě doporučuji!
Lucie Dulínková (Mayerová)
svatba 03.07.2010
Tohoto DJ muzu jen a jen doporucit, vsechno probehlo presne tak jak bylo domluveno, byl velmi prijemny a ochotny. Hoste byli nadseni jak dokazal rozproudit zabavu.
manželé Smutní
svatba 25.07.2009